IV Šumarijada JP “Vojvodinašume“

IV Šumarijada JP “Vojvodinašume“

2007-06-06T00:00:00+00:00јун 6th, 2007|

25.-26.05.2007. u Petrovaradinu, održana je IV Šumarijada JP “Vojvodinašume“ u radno-proizvodnom i sportskom takmičenju.

Brojni gosti iz naše zemlje i inostranstva uz prigodan program AKUD “Sonja Marinković“ doprineli su da se na najsvečaniji način obeleži  petogodišnjica od osnivanja JP“Vojvodinašume“.

Srednja šumarska škola iz Sremske Mitrovice i ove godine nastupila je u radno-proizvodnom takmičenju,dok su sportisti iz Instituta za nizijsko šumarstvo nastupili po prvi put.

Poklon od gostiju iz ''Srbijašuma''

Specijalni gosti ovogodišnjeg takmičenja bila je ekipa sekača iz Slovenije, koja se zajedno sa našim takmičarima učestvovala na Svetskom prvenstvu u Estoniji prošle godine.

Domaćin odogodišnjeg takmičenja bilo je Šumsko gazdinstvo “Novi Sad“. 

Rezultati takmičenja:

Disciplina: PIKADO

Plasman ekipa:

1. ŠG “NOVI SAD“, 2. ŠG „Sr. Mitrovica“, 3. Direkcija-Lovoturs

Pojedinci: 1. Begović Milica , 2.Stojković Marica, 3.Ponoćko Snežana

Disciplina: ODBOJKA

1. ŠG „Banat“ Pančevo, 2. ŠG „Novi Sad“, 3. ŠG „Sombor“

Disciplina: NADVLAČENJE KONOPCA

1. ŠG „Novi Sad“, 2. ŠG „Sr. Mitrovica“, 3. ŠG „Sombor“

Disciplina: MALI FUDBAL

1. ŠG „Sr. Mitrovica'“, 2. ŠG „Pančevo“, 3. ŠG „Sombor“

Disciplina: STRELJAŠTVO

Plasman ekipa: 1. ŠG „Sombor“, 2. ŠG „Novi Sad“, 3. ŠG „Pančevo“

Plasman pojedinaca: 1. Seleš Atila, 2. Marijan Miodrag, 3. Lukić Zoran

Disciplina: ŠAH

Plasman ekipa: 1. ŠG „Pančevo“ , 2. ŠG „Sr. Mitrovica’, 3. ŠG „Novi Sad“,

Pojedinačno; 1. Petrović Laza , 2. Turićanin Grujica, 3. Bogičević Živorad

Disciplina: RADNO TAKMIČENJE

Plasman ekipa: 1. ŠG „Sremska Mitrovica“ 2. Srednja šumarska škola
Sremska Mitrovica, 3. ŠG „Sombor“

Pojedinačno; 1. Vojkan Obradović, 2. Bojanić Goran, 3. Beretić Dragan

Nagrade za najmlađeg učesnika: Stepanović Milorad,Srednja šumarska škola u Sremskoj Mitrovici

Nagrada za najstarijeg učesnika:Lalić Jovan, ŠG „Banat“

UKUPAN PLASMAN

1. ŠG „Sremska Mitrovica“

2. ŠG “ Novi Sad“

3. ŠG „Banat“, Pančevo